Ruumide rent

Planeerides oma ägedat ja meeldejäävat sündmust meie juures, leiate alati sobiva lahenduse – alates ettevõtte pidulikust koosolekust, privaatsest salakohtumisest 12-le kutsutule G.H.Mumm salongis kuni mõnusa ja privaatse õhtusöögi või tähtpäeva korraldamiseni. Meie fujaeedes on võimalik oma sündmust korraldada 50-est kuni 200 osalejani. Teatrikohvik annab võimaluse koosviibimiseks või koosoleku korraldamiseks 70-le osalejale koos mõnusa atmosfääri ja toitlustusega. Suur saal saab alati olla ka väike. Suudame meie suure saali transformeerida sündmusele kus osalejad ainult 20 või äkki hoopis ägedaks ja meeldejäävaks firmaürituseks otse laval, mahutades pea 150 külastajat ka pidulikuks õhtusöögiks. Teie fantaasia ja soovid saame koostöös alati ellu viia, pakkudes omapoolset tuge tehniliste lahenduste ja erinevate  tarvikute osas. Tere tulemast!

Suur ja avar null korrus koos eraldi sissepääsuga Teatrikohvikusse

Null korruse fuajee ala on suurusega 750 ruutmeetrit ja sobilik erinevate eriürituste, firmapidude korraldamiseks koos mööbli, toitlustusteenuse ja tehniliste lahendustega. Võimalus paigaldada lava, kas ansamblile või DJ-le. Mahutab kuni 700 külalist. Privaatne ja õdus Teatrikohvik koos toitlustuse ja esitlustehnikaga võõrustab 80 külastajat ja on eraldi sissepääsuga tänavalt.

Tänava tasandi võimaluste rohke esimese korruse fuajee

Esimese korruse fuajee suurus on 570 ruutmeetrit, sissepääsuga otse tänavalt ja pakub hea võimaluse nii ettevõtte ürituste kui väiksemate konverentside ja esitluste, koosolekute korraldamiseks. Pakume mööbli, tehniliste lahenduste ja ka toitlustusteenuse korraldamist.

Teise korruse fuajee oma vägeva vaatega Islandi Väljakule

Teise korruse fuajee suuruseks on 760 ruutmeetrit. Suurepärased võimalused erinevate vastuvõttude, koosviibimiste ja pidude korraldamiseks, mahutades kuni 300 külastajat. Ala on jaotatav mitmeks osaks kardinate abil. Eraldi alana kuni 100-le külastajale on võimalus kasutada Bailey's Lounge. Loomulikult pakume omalt poolt ka erinevaid ja just teile vajalikke teenuseid. korraldamisel.

Kolmanda korruse fuajee on ideaalne koht koosolekute ja privaatsete juhtkonna koosviibimiste korraldamiseks

Kolmanda korruse avaras fuajees saab võõrustada oma ettevõtte külalisi ja töötajaid alates seminarist kuni koosviibimisteni. G.H.Mumm salong pakub aga väga privaatset ja miks ka mitte "salajast" kokkusaamist kuni 12-le külalisele.

Neljanda korruse fuajee kui "katuseterrass"

Neljanda korruse fuajee, kus on pinda 440 ruutmeetrit, on enneolematu ala oma suurepärase vaatega. Ideaalne koht väiksemate ürituste, vastuvõttude või ka sünnipäevade, pulmade korraldamiseks kuni 300-le osalejale. Soovi korral aitame nii vajaliku tehnika, toolide, laudade kui ka toitlustusteenusega.

Kontserdisaal - mitte ainult suur aga ka väike ja mitmekülgne

Meie suure saali puhul ei pea kartma sellle suurust. Soovi korral saame saali kohandada just teie soovitud ürituse läbiviimiseks planeeritud osalejate arvule. Erinevad lahendused nii saalis kui laval, loovad ainulaadse ja kordumatu kogemuse. Paku oma idee ja koos viime selle ellu, tagades omalt poolt tehnilised lahendused, toitlustuse kui erinevad tarvikud alates toolidest kuni projektsioonitehnikani.