Neschastnii Sluchai kontsert toimub Rock Cafe’s!

25.novembril Nordea Kontserdimajas toimuma pidanud Neschastnii Sluchai kontsert vahetab asukohta! Kontsert toimub Rock Café-s!

Kõik ostetud piletid kehtivad 25.novembril ka Rock Cafés ning vahetatakse kohapeal VIP – tsooni piletite vastu (VIP rõdu laudade ja diivanitega).

Kontserdi uue asukoha mittesobivuse korral on võimalik piletid tagasi müüa Piletilevi esindustes (v.a Statolid) ning Ticketpro piletikassas Solaris keskuses kuni 1.detsember 2014 (k.a)

(Raha tagastatakse pangaülekandega, mistõttu on vajalik kaasa võtta enda arvelduskonto andmed.)

Lisainfo:

OÜ Worex Media Group

+372 55 53 93 37

——-

Oma 30. juubeli raames esineb bänd Neschastnii Sluchai 25.novembril ainulaadse konserdiga uuendatud klubis Rock Café.

Tulles vastu fännide soovidele ning seoses suure huviga tantsupõranada piletite osas otsustasid kollektiivi juhid ja organisaatorid vahetada kontserdi algne toimumispaik Nordea Kontserdimaja Rock Café vastu, et kuulajad saaksid nautida tõeliselt plahvatuslikku rock’n’rolli atmosfääri, mis saadab kogu juubelikonserti

Fännid, kes on ostnud kontserdipileti Ticketprost või Piletilevist kuni 23. septembrini Nordea Kontserdimaja istekohtadele, loetakse klubis Rock Café VIP külalisteks ning saavad klubis kohad rõdul laudade ja diivanitega.

Neschastnii Sluchai plaanib oma sünnipäevakonserdi läbi viia grandioosselt: austajaid ootab ennenägematu etendus. Konsert toimub temaatiliste osadena, teatrietendusena “üliõpilaspõlv”, “armastus”, “etendus”, “jooming”, “kuused” jne.

Kolmekümne aasta jooksul on Neschastnii Sluchai arhiivi kogunenud palju esitamata laule ning seetõttu ootab kollektiivi austajaid ees suur üllatus: ansambli liikmed esitavad esmakordselt kuulajatele osa nendest paladest! Senini avaldamata laulud lastakse juubeliks välja eraldi albumina.

Seetõttu ei ole kontserdi reklaamides mitte juhuslikult kirjutatud sõna “30. kogu” –  see on kogum kollektiivi Neschastnii Sluchai erinevatest seiklustest. Ja muidugi koosneb juubeliprogramm veel kõikidest bändi tuntud ja armastatud lugudest.