Konverentsi korraldamine

Solaris Tallinn on Alexela Kontserdimaja konverentsibränd, mis pakub esmakordset võimalust pidada Eestis suuri rahvusvahelisi konverentse.

Eesti suurim kaasaegne konverentside toimumispaik Solaris Tallinn on koduks kogu Põhjamaade modernseimale konverentsisaalile.

Solaris Tallinna suur saal laiub 3643 ruutmeetril ja mahutab 1829 külalist, neist 1029 parterisse, 492 esimesele rõdule ja 308 teisele rõdule. Parteri esimesed kaheksa rida on eemaldatavad, mille tulemusel vabaneb 190 ruutmeetrit põrandapinda ja jääb parterisse 716 istekohta.

Solaris Tallinna Suur Saal on varustatud kaasaegseima video-, valgus- ja helitehnikaga ning Meyer Soundi elektroakustikasüsteemiga, mis võimaldab kohandada saali akustika sobivaks just täpselt antud üritusele sobilikuks. Kogu kompleksis levib kiire tasuta internetiühendus. Saali esimesele rõdule on võimalik paigaldada kuni kuus tõlkekabiini tõlketeenuse pakkumiseks, mis saavad kasutada kohalikke heli- ja videokanaleid ning ka signaali salvestada.

Suure Saali lava mõõtmed on 20×14 meetrit ning portaalikõrgus 9 meetrit. Korraldajate käsutuses on ka tagalava (68m2), kaks külglava (93m2 ja 100m2) ja kogu vajalik lavatehnika. Lava taga asuvad mitmed eri suuruses abiruumid, mis on kõik varustatud monitoridega.

Solaris Tallinna ruumid on kujundatud sobivaks ka liikumispuudega inimestele –  lift, eraldi tualettruumid kolmel korrusel ning spetsiaalselt kohandatud kohad saalis.

Teenusepakkujate jaoks on loodud eesmärgipäraselt sisustatud toitlustusalad koos abiruumidega. Lisaks catering teenusele on viiel tasandil ja 3300 ruutmeetril laiuvaid Solaris Tallinna fuajeesid võimalik kasutada presentatsioonipindadena. 250 ruutmeetri suurune kohvik 0-tasandil sobib samuti nii toitlustamiseks kui eraldi seminariruumiks. Fuajeed ja kohvik on varustatud monitoridega, millel on võimalik kuvada ürituse infot.

Samas hoones asuvas Solaris Keskuses on lisaks mitmetele kauplustele tosin kohvikut ja restorani, mida delegaadid saavad kasutada kollektiivseks või individuaalseks einestamiseks. Täiendavate ruumidena on konverentsikorraldajatel võimalik kasutada seitset Solaris Kino saali, millest seitse on täieliku konverentsivalmidusega.

Solaris keskuses asub ka 45-kohaline eraldi sissepääsuga Tallinna Pressikeskus, mis sisaldab kogu vajalikku tehnikat kaasaegse pressikonverentsi korraldamiseks. Tallinna Pressikeskus on koduks Tallinna linnavalitsuse iganädalastele pressikonverentsidele.

Tänu ideaalsele asukohale Tallinna südalinnas on tipphotellide, kaupluste ja kauni Tallinna vanalinna vaatamisväärsused konverentsidelegaatidele kõigest paari minuti kaugusel.

Lisainfo www.solaris-tallinn.com

Päring info@solaris-tallinn.com