“Todes” Alla Duhova show-ballett (Moskva)

10.mai

kell

19:00 - 20:30

hind

20.50 € - 60.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab etendus. Ilma vaheajata

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

20:30 Orienteeruv lõpp

 

Alla Duhova kuulus vene show-ballett TODES (Moskva) annab oma Eesti tuuri raames kaks kontserti, ühe Tartus ja teise Tallinnas. Seekord ilmub TODES vaatajate ees natukene teises rollis ning näitab täiesti uut teatriprogrammi “Tantsime armastust”, mis on juba saanud publikult väga palju tunnustust ning tuuritab hetkel võimsa rongkäiguga mööda maailma parimate kontserdisaalide lavasid.

Loe lisainfot

 

"Tantsime armastust" on teatraliseeritud etendus, mille laadset pole TODESi repertuaaris varem kunagi olnud. Publikut ootab ilust ja noorusest pakatav energia, sädelev huumor, uskumatu ja paeluv plastilisus, stiilsed kostüümid, samuti fantastiline valgustuslahendus ja suurepärane muusikaline saade.

Show-ballett TODES on üks lummav kõrgtasemeline ja professionaalne etendus. TODESi etenduse pileteid ostetakse väga kiiresti ning alati kuni viimase piletini välja. Alla Duhoval õnnestub luua uskumatult elavaid ja kaasakiskuvaid etteasteid. Show-balleti tantsudes suudab ta alati ühendada omavahel palju keerulisi erinevate žanride elemente. Akrobaatika, breik, hip-hop, ballett ja tango - kõik nad ühilduvad nii harmooniliselt üheks tervikuks, et kogu etenduse jooksul ei suuda publik lavalt eemale vaadata.

Nii on ka "Tantsime armastust" puhul tegemist etendusega, mis ühendab endas kõige paremaid tänapäeva koreograafia saavutusi ning absoluutselt iga tantsija liigutus on kaasakiskuv. Süžee hoiab publiku pideva surve all, et ei jääks vahele pisemgi liigutus.

Vahel tekib tunne, et teatud akrobaatilisi elemente teostades jäävad tantsijad hetkeks õhku rippuma. Graatsia, plastilisus,kergus igas liigutuses, energia, kirg - kõike seda saab näha laval.

"Tantsime armastust" on põnev lugu ühest noorpaarist, kes kolib suurlinna eesmärgiga vallutada selle lavasid ja muutuda tähtedeks. Kõikidele raskustele vaatama suudavad peategelased hoida ka oma tundeid. 2014aastal sai TODESi show-ballett endale kodu Moskvas. Alla Duhova juhendamisel toimus TODESi Tantsuteatri pidulik avamine 2014. aasta aprillis. Kuulus tantsutrupp oli seda sündmust oodanud pea 20 aastat. Selle aja jooksul on Venemaal ja Ukrainas tekkinud umbes sada TODESi filiaali kooli. Filiaal on olemas isegi Eestis ning Lätis ja Leedus.

Mitmekordsed rahvusvalise muusikapreemia Ovatsioon laureaadid ja paljude rahvusvaheliste konkursside võitjad - Alla Duhova show-ballett TODES tantsib teile armastust 10. mail Tallinnas Nordea Kontserdimajas.

 

*****

  • Vanusepiirangut ei ole
  • Hilinejaid saali ei lubata!
  • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
  • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@piletilevi.ee
  • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

 

Korraldaja:

OÜ Worex Media Group
+372 55 53 93 37

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo