Scott Bradlee’s Postmodern Jukeboxi kontsert

17.oktoober

kell

19:00

hind

39.50 € - 69.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab kontsert. Vaheaeg 30 minutit

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!

21:30 Orienteeruv lõpp

ÜLEMAAILMNE MUUSIKASENSATSIOON POSTMODERN JUKEBOX NAASEB EESTISSE UUE KAVAGA!

5.märtsil aastal 2017 astub taas Nordea Kontserdimaja lavale ülemaailmne muusikasensatsioon Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – kollektiiv, mis viib popmuusika ajas tagasi ning esitleb tuntud lugusid täiesti uue nurga alt. Oma eelmise kontserdiga Tallinnas tõelist furoori tekitanud ja Eesti publiku poolt kauakestvad seisvad ovatsioonid pälvinud ansambel esitleb kevadel uut kava ja soliste.

Loe lisainfot

Scott Bradlee on pianist, helilooja ja produtsent, keda tuntakse peamiselt just Postmodern Jukebox’i loojana. Kollektiiv, mis pöörab tuntud pop-lood jazzi, ragtime’i ja swingi võtmesse ning annab neile täiesti uue hingamise, alustas tõsisemalt tegutsemist aastal 2013. Postmodern Jukebox ei ole kindlasti tavaline cover-bänd – nende eesmärgiks ei ole imitatisoon, vaid taasloomine. Ansambli erinevaid lugusid on Youtube’ist kuulatud üle poole miljardi korra.

Bradlee kiindus jazz-muusikasse 12-aastasena kui kuulis esimest korda George Gershwin’i lugu “Rhapsody in Blue”. Loomingulise inspiratsiooni otsinguil alustas ta pop-lugude ümbertegemist ning andis välja albumi “Hello My Ragtime 80s”, millel kuuleb tema versioone valitud paladest 80ndate pop-muusikast.

Postmodern Jukebox jäi laiemale publikule silma Miley Cyrus’e loo “We Can’t Stop” interpretatsiooniga, mis sündis koostöös vokaalgrupp The Tee-Tones’iga. Väga populaarseks on osutunud ka ansambli versioon Lorde superhitist “Royals”, millel on praeguseks Youtubes üle 13 miljoni vaatamise. Lisaks on kooslus välja andnud töötlusi selliste artistide lugudest nagu näiteks Beyoncé, Britney Spears, Taylor Swift, Lady Gaga ja paljud teised.

Bradlee on oma lähenemise pop-lugudele kokku võtnud, öeldes, et tegemist on justkui “alternatiivse universumiga, milles tänapäeva lood kirjutati tegelikult pool sajandit tagasi.” Postmodern Jukeboxi esinemised annavad alati ka publikule võimaluse koos muusikaga ajas tagasi minna, riietuda ajastule vastavalt ning tunda end osana kümnenditetagusest New Yorgi jazzimaailmast.

  • Vanusepiirang puudub
  • Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, sh. ka sülelapsel
  • Hilinejaid saali ei lubata!
  • Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud
  • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
  • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

Live Nation Estonia OÜ

www.fbi.ee

+372 61 55 100

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo