Raivo E. Tamm kontsertetenduses “Ma olen Ivo Linna”

18.juuli

kell

19:00 - 21:30

hind

20.00 € - 30.00 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab etendus, vaheaeg 30 minutit.

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

21:30 Orienteeruv lõpp

 

Aastal kuuskümmend viis, kui Ivo Linna saagis just parajasti oma kuuri all välja vineerist kitarri, sündis Raivo E. Tamm. Nüüd on möödunud 50 aastat ja Raivo E. Tamm on oma juubeliks jõudnud arusaamisele, et ta on ei rohkem ega vähem kui Ivo Linna.

Tamm otsustab võtta ette teekonna Ivo Linnana ja läbi elada uuesti nii Ivo Linna ja Raivo E. Tamme elud, mis kulgevad parelleelselt nagu raudteerööpad. Aga on laule ja sündmusi, kus nende kahe mehe elud kohtuvad nagu vanas vaksalis. Ja need Ivo Linna laulud kõlavad lavalt Raivo E. Tamme ja Super Hot Cosmos Blues Band’i esituses ja täiesti uues kuues. Paljud asjad tänu sellele avastusele, et Raivo E. Tamm on Ivo Linna, asetuvad nüüd oma õigetele kohtadele nii Tamme kui Linna elus.

Loe lisainfot

Urmas Vadi: "Paar suve tagasi istusin Tartus "Nukitsamees 2" proovides ja vaatasin ja kuulasin Raivo E Tamme monoloogi. Mu esimene mõte oli, et kui neetult hästi ta seda teeb ja ma vist võiksingi jääda teda kuulama. Sellest tekkis soov kirjutada Raivo E. Tammele mononäidend. Teine mõte oli aga hoopiski veider. Vaatasin Tamme ja ei saanud ma lahti mõttest, et ta näeb välja nagu noor Ivo Linna! Hiljem rääkisin sellest mõttest Raivo E .Tammele, kes läks selle peale lausa särtsu täis. Selgus, et Ivo Linna seisab väga olulisel kohal Raivo E. Tamme elus. Otsustasime panna kokku kaks asja. Kirjutada Raivo E. Tammele mononäidend, kus ta kehastab Ivo Linnaks. Ja lisaks veel haarata punti Eesti kõige kuumem traadibänd Super Hot Cosmos Blues Band, kes laseb Ivo Linna laulud oma autopesulast läbi ja teeb uued seaded, et uhke vana Volga säraks nagu uhiuus Mersu. Nende paari aastaga, kui me oleme selle mõttega ringi käinud ja kohtunud ka mitmeid kordi Ivo Linnaga ning teinud temaga intervjuusid, on see veendumus süvenenud nii, et meil on kindel soov teha lavastus "Ma olen Ivo Linna”.”
Raivo E. Tamm pälvis äsja Eesti Näitlejate Liidu auhinna. Tamm peab seda preemiat väga oluliseks öeldes, et see on kõige olulisem auhind, sest see on kolleegidelt.
Autor ja lavastaja Urmas Vadi
Kunstnik Liisi Eelmaa

*****

 • Vanusepiirangut ei ole
 • Soodustused õpilastele, tudengitele ja õpetajatele.
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@piletilevi.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Korraldaja:
OÜ Daysleepers
+372 50 63 006

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo