Pääsuke 35. juubelikontsert pealkirjaga „Kes otsib, see leiab“

15.november

kell

19:00 - 22:00

hind

10.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab kontsert, vaheaeg 30 minutit.

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

22:00 Orienteeruv lõpp

15. novembril toimub Nordea Kontserdimajas rahvatantsuseltsi Pääsuke 35. juubelikontsert pealkirjaga „Kes otsib, see leiab“. Peamiselt autoritantse viljelev selts toob selle tähtpäeva puhul lavale omanäolise tantsulavastuse koostöös ansambliga Jäääär.

Loe lisainfot

Rahvatantsuselts Pääsuke loodi 1979. aastal. Naisrühmast alguse saanud seltsis tegutsevad nüüdseks kahe juhendaja käe all kaks lasterühma, kolm naisrühma ja kaks segarühma – kokku üle 100 tantsija. Viimase viie aasta hoogsa arengu taga on kunstiline juht Rauno Zubko, kes on tegev veel mitmes teiseski tantsuorganisatsioonis. Tantsumaailmas aktiivne R.Zubko on olnud tantsupidude tantsude autor ja lavastaja.
Tantsijatega koos astub lavale kõigile eestlastele armsaks saanud ansambel Jäääär, kes pikemat tutvustust ei vaja. 1991.aastal tegutsema hakanud ansambli koosseisu kuuluvad tänasel hetkel Jaan Sööt, Tarvo „Tarz“ Jaaksoo, Tõnu „Tõun“ Timm ja Teet Velling. Läbi aegade on Jääääres musitseerinud veel mitmed mainekad muusikud. Vähemalt 16 helisalvestit välja andnud ühendus on jätkuvalt menukas ja oodatud esineja. Külmal jää-äärel istuv kollektiiv soojendab endid rohelise teega ja kuulajaid kauni muusikaga.
Kontsertetendusel ühendatakse tervikuks rahvatantsu erinevad palged: peale autoritantsude tulevad ettekandele ka folkloorsed vahepalad ning just selle ürituse jaoks loodud vaatemäng. Loodetavasti leiab etenduselt endale midagi nii andunud rahvakunstifänn kui ka uudishimulik folgiarmastaja. Kindlasti avastavad uusi tahke oma armastatud artistis ka Jääääre püsikuulajad ning rõõmsat äratundmist kogevad suvisel laulu- ja tantsupeol osalejad.
Siiras koostegemisrõõm ning armastus tantsu vastu on seltsi liikmetele pakkunud läbi aastate kordumatuid emotsioone. Nüüd on aeg neid laiema publikuga jagada!

 

*****

 • Vanusepiirangut ei ole
 • Alla 7.a lastele, õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele pilet 8 €
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@ticketpro.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

 

Korraldaja:

Rahvatantsuselts Pääsuke

+372 56 67 03 80

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo