JÄÄB ÄRA! “Õhtu klassikalise balletiga” 18.10.2014

18.oktoober

kell

00:35

Tehnilistel põhjustel on Tiit Härma Balletiteater sunnitud ära jätma 15. ja 18. oktoobriks planeeritud “Õhtu klassikalise balletiga” etendused Nordea Kontserdimajas.

Korraldaja vabandab kõikide balletiaustajate ees, kes on etendustele pileti ostnud.  Pileteid on võimalik tagasi müüa kõikides Piletilevi esindustes (v.a Statolid) ning Ticketpro piletikassas Solaris keskuses kuni 26.oktoober 2014 (k.a)(Raha tagastatakse pangaülekandega, mistõttu on vajalik kaasa võtta enda arvelduskonto andmed.

Kõik balleti fännid ja kunsti austajad on oodatud 15. ja 18. oktoobril Nordea Kontserdimajja.
Tiit Härmi Balletiteater esitleb “Õhtu klassikalise balletiga” – värvika ja loomingulise etenduse kunstiliseks juhiks on tuntud Eesti koreograaf ja ballettmeister Tiit Härm.
“Õhtu klassikalise balletiga” on spetsiaalselt loodud galakontserti programm, mis koosneb kõige hämmastavamatest maailma klassika meistriteostest. Maagiliselt lummava muusikaga suurimatelt heliloojatelt (Prantsusmaa – Jules Massenet ja Ravel, Saksamaa – Wolfgang Amadeus Mozart, Itaalia – Riccardo Drigo ja TsezaryaPuni, Ungari – Franz Liszt ning samuti vene heliloojad Pjotr ??Tšaikovski ja Sergei Prokofjev) kasutab koreograaf Tiit Härm oma oskusi tuua teieni erinevaid emotsioone alates Romeo ja Julia pelglikust romantilisest esimesest armastusest kuni emotsionaalselt pingelise kireni läbi Bolero hüpnootiliste rütmide.

Koreograafi täpse visiooni toovad teieni erilise graatsilise klassikalise balleti tehnikaga balletisolistid parimatest balletikoolidest.

“Õhtu klassikalise balletiga” toob teieni katkendeid parimatest klassikalise balleti lavastustest nagu on vaimustava kergusega nelja kuulsa tantsijanna Marie Taglioni, Carlotta Grisi, Fanny Cerrito ja Lucile Grand Prix Pas de Quatre – goreograaf Anton Dolin, muusika Pugni. Traagiline armastus sensuaalsest Itaalia kaunitarist Francesca da Rimini. Hurmav Prantsusmaa regendistiilis Grand Pas Massenet muusikaga.

Koreograaf Tiit Härm on suurepäraselt ühendanud eri ajastud, balleti säravad jutustused, elegantsed pildid, paljastades keha liikumisega emotsioone ja ilu.

“Meie balletiteater loodab pakkuda publikule helgeid muljeid ja naudinguid tantsust, mis elab meie kehas ja hinges” – Tiit Härm, koreograaf.
Meil on hea meel anda teile unustamatu kogemus!

Loe lisainfot
  • Vanusepiirangut ei ole
  • Soodustused puuduvad, kehtiv pilet on vajalik kõigile – sh. ka sülelapsele
  • Hilinejaid saali ei lubata!
  • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
  • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@ticketpro.ee
  • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo