Flamenkokuningad Los Vivancos “Aeternum”

30.november

kell

19:00 - 20:40

hind

30.50 € - 80.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab  etendus. Ilma vaheajata

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

20:40 Orienteeruv lõpp

 

Maailmakuulsad flamenkokuningad Los Vivancos esinevad Tallinnas!
Selle aasta kõige suurem tantsusündmus: 30. novembril 2015, esimest korda Eesti pinnal – flamenkokuningate Los Vivancos ainuke Baltimaade etendus, mis haarab ka Nordea Kontserdimaja seinu ja toole. See tõeliselt suurejooneline show koosneb seitsmest Hispaania päritolu vennast, kes on paljude rahvusvaheliste auhindade laureaadid ning isegi olemas Guinnessi rekordite raamatu lehekülgedel.

Loe lisainfot

Ületamatud meistrid, kes suudavad ühendada flamenkot modernse võistlustantsu, stepp-tantsu ja akrobaatiliste elementidega, esinevad Tallinnas uskumatu ja põneva showga.

Los Vivancose show - see on täisväärtuslik etendus koos dekoratsioonide ja kaasaegsete valgustustehnoloogiatega. Muusikaline osa on ka täis erinevaid žanre - klassikaline muusika on läbi põimunud flamenko ja rockmuusikaga. Seitsme venna etendus on vaataja jaoks kaasakiskuv ja lummav. Imetlusväärne on juba see, kuidas tantsijad suudavad taguda oma jalgadega rütmi, olles seejures spetsiaalse konstruktsiooni abil rippuvas tagurpidi asendis. Vendadest tantsijad näitavad tõepoolest uskumatut talentide kombinatsiooni: nad laulavad ja mängivad erinevaid instrumente ning koos sellega veel ka tantsivad flamenkot!

Flamenko ajalugu ulatub sajanditesse tagasi, tänapäeval on aga antud stiili kuningad just Los Vivancos. Selle tõestuseks on saavutus, millega võib kiidelda vaid mõni üksik tantsija või meeskond: Los Vivancos on kantud Guinnessi rekordite raamatusse kui "Kiireimate jalgade" tiitli saaja. Kuid see pole ainuke Los Vivancose rekord – Prantsusmaal on nad järjest kogunud rohkem kui 20 täismaja etendust erinevates riigi kontserdisaalides. Aegade jooksul on Los Vivancos võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu, näiteks USA shows "Tantsud tähtedega", mille vaatajate arv ulatub vabalt 35 miljonini.

Los Vivancos, see on seitse venda: Josue, Cristo, Josua, Aaron, Judah, Elias, Israel. Josue on meeskonna noorim, kuid suudab teha kõige nutikamaid trikke. Cristo suudab osavalt ühendada klassikalist balletti koos traditsioonilise flamenkoga. Josua näitab elegantselt uue ja vana flamenko kombinatsioone. Aaron - tema tantsustiilis ei ole midagi puudu ning pole midagi lisada. Pehme ja eriti meeldiva hääle omanik. Judah – grupi peamine helilooja. Just temale kuulub ainulaadne kiirus ja täpsus. Elias - vanim vend ehk etenduse juht, ta tutvustab tantsustiili, mis ühendab tugevust ja vastupidavust. Israel toob tükikese modernsust klassikalisse flamenko tantsu, suudab hingerütmi kaotamata mängida tantsu ajal flööti.

Los Vivancos on oma andega suutnud vallutada juba rohkem kui 30 riiki, kus absoluutselt iga kord on olnud täismaja. Järgmine samm - Eesti. Sa ei tohi sellest üritusest ilma jääda, sest iga kord lõpetab etendust tormiline aplaus ning publikule jäävad need uskumatud mälestused veel mitmeks aastaks.

Los Vivancose auhindade hulka kuuluvad:

 • Guinnessi rekordite raamat "Kiireimad jalad".
 • "Gran Teatro La Fenice di Venecia" auhind parima etenduse eest rahvusvahelisel tsirkusefestivalil Monte Carlos.
 • "Jerome Mendrano" eripreemia parima etenduse eest rahvusvahelisel tsirkuste festivalil Monte Carlos.
 • "Parimad tantsijad". Koreograafiline Hispaania tantsu ja flamenko võistlus Madridis.
 • "Parim koreograafia". Rahvusvaheline koreograafiakonkurss Castellónis.
 • "Parim muusikaline etendus". Rahvusvaheline muusikafestival Kiwanis Music Festival.

*****

 • Vanusepiirangut ei ole
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@piletilevi.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

OÜ Worex Media Group

+372 55 53 93 37

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo