ENTRUM inkubatsiooni 1. sessioon “Mõtlen nutikalt!”

25.november

kell

00:15

Inkubatsiooni sessioonil nr 1 „Mõtle nutikalt!“ õpime tegema lihtsalt ideest päris ettevõtliku idee. Sessiooni juhivad päevajuhid Harald Lepisk ja Olga Tšerjomuškina ning inspiratsiooni meile kõigile annavad ENTRUM patroon Tanel Padar, Ajujahi 2012 finalist ja Like a Local asutaja Ülane Vilumets, nahadisainer Kadri Kruus ning startup evangelist Taavi Lindmaa.

Lavale astuvad ka ENTRUM eelmiste hooaegade võitjad:  AndroidÕpiku asutajad Mikk Kärner ja Mihkel Kristofer Vajak ning õpilasvahetuse VeniVidiVici asutajad ja eestvedajad Teele Jakobson ning Gerle Trifanov.

LISAINFO

Loe lisainfot

Sünkroontõlge: kõik ENTRUMi sündmused toimuvad eesti-vene sünkroontõlkega. Juhul, kui soovid kasutada sünkroontõlget, siis palun võta kaasa isikut tõendav dokument. Tõlget tagab GreenSound. Tõlketehnika jagamine toimub GreenSound mobiilses kontoris Nokia Kontserdimaja 1. korrusel.

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo