Brit Floyd kontsert “Space and Time World Tour 2015”

21.oktoober

kell

19:00 - 22:10

hind

39.50 € - 55.50 €

 

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab kontsert,  vaheaeg 30 minutit.

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

22:10 Orienteeruv lõpp

 

Maailma kuulsaim Pink Floydi tribuutshow naaseb Eestisse.
21.oktoobril esineb Nordea Kontserdimajas taas Inglismaalt pärit ansambel Brit Floyd, kelle live-esinemisi peetakse tänapäeval maailma parimaks Pink Floydi loomingule pühendatud tribuutshowks. Bänd jõuab Tallinnasse maailmaturnee „Space and Time World Tour 2015“ raames ning uus kava sisaldab lugusid kõikidelt Pink Floydi albumitelt, sealhulgas ka eelmisel aastal ilmunud plaadilt „The Endless River.

Loe lisainfot

Brit Floyd tuleb tagasi Eestisse pärast väljamüüdud kontserti Tallinnas 2014. aasta oktoobris. Ansambli muusikalise juhi, laulja ja kitarristi Damian Darlingtoni sõnul oli publiku vastuvõtt vaimustav absoluutselt igal pool maailmas, kuhu muusikud eelmise tuuri raames jõudsid. “Ka kontsert Nordea Kontserdimajas oli võrratu ning seisev ovatsioon pani õhtule väärika lõpu. Suur tänu kõigile, kes kohal käisid! Kohe pärast esinemist jõudsime korraldajatega eelkokkuleppele, et järgmise maailmaturnee raames tagasi tulla. Nüüd ootame põnevusega uut kohtumist kõikide Pink Floydi loomingu austajatega Eestis,” ütles Darlington, lisades, et bändi uus show tuleb ambitsioonikam kui kunagi varem: “Eesti publikut ootab sügisel uus kava, võimsam valgus- ja lasershow ning suurejoonelisem lavaproduktsioon. Lavakujunduse üheks põhielemendiks on aga endiselt Pink Floydi kaubamärgiks saanud suur võlvikaar. Ning endiselt pöörame üksikasjalikult tähelepanu kõikidele pisidetailidele, taasluues iga nüanssi igast mõistatuslikust Floydilikust hetkest - seda nii muusikaliselt kui ka visuaalselt.”

“Space and Time Tour 2015” turnee avaldab austust Pink Floydi viis dekaadi kestnud karjäärile. Tallinna kontserdil kuuleb lugusid kõigilt viieteistkümnelt Pink Floydi stuudioalbumilt, sh. “The Dark Side of the Moon”, “Wish You Were Here”, “Animals”, “The Wall”, “The Division Bell”.
Brit Floydi esinemisi on nautinud juba üle miljoni inimese kogu maailmas. Alates oma esimesest kontserdist aastal 2011 Inglismaal, on bänd pälvinud ka muusikakriitikute tähelepanu: «Särades nagu hiigelsuured teemandid, Brit Floyd on veatu ja jahmatav. Tõeline rokk-showde pärl!» «Totaalne ja täiuslik illusioon.» «Pimestavalt hiilgav, jahmatamapanev ja ehtne… lõpuks ometi saab Pink Floyd tribuutshow, mida nad väärivad.» «Hüpnotiseeriv, täielikult lummav. Kõige erutavam tribuutshow läbi aegade!»

Piletid on nüüd müügil Piletilevi internetipoes aadressil www.piletilevi.ee, Piletilevi müügipunktides, Statoli teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

Kontserdi produtsent on Live Nation Baltics.
Live Nation Baltics’it sõidutab Peugeot.

 

 

*****

  • Vanusepiirangut ei ole
  • Soodustused puuduvad, kehtiv pilet on vajalik kõigile – sh. ka sülelapsele
  • Hilinejaid saali ei lubata!
  • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
  • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@piletilevi.ee
  • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire.
Korraldaja:

Live Nation Estonia OÜ
+372 51 87 778

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo