Ansambel Ruki Vverh!

16.juuni

kell

19:00 - 20:40

hind

20.50 € - 55.50 €

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik

19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata

Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame

20:40 Orienteeruv lõpp

Tallinnas esineb suurel laval ansambel Ruki Vverh!

16. juunil esinevad Tallinnas Nordea Kontserdimajas suure kontserdiga mitme põlvkonna iidolid – ansambel Ruki Vverh!

Arvukate soovide kohaselt toimub tantsumuusika legendi esinemine kontserdiväljakul, kus on mugavad istekohad, aga ka tantsupõrand.

Kontsertide kohalikud organisaatorid (TCC.ee) võtavad alati arvesse artistide austajate soove. Viimasel ajal on palju soovitud ansambli Ruki Vverh! tõelist õhtukontserti. Mis siis ikka, TCC.ee jaoks on klientide soov seadus, seetõttu toimub ansambli kontsert seekord Nordea Kontserdimaja suurel laval. Kuid tuliste fännide soove on samuti arvesse võetud: kõige energilisematele ja neile, kes ansambli Ruki Vverh! tuntud hittide ja uute laulude saatel end üles kütta soovivad, on lava ette püstitatud tantsupõrand.

Loe lisainfot

Ruki Vverh! on Eestis alati oodatud ja nõutud külaline olnud, seetõttu mäletavad kohalikud austajad ilmselt, et ansambli kontsert tähendab nostalgiat, meretäit positiivseid emotsioone ja mälestusi. Ühel Tallinna kontserdil ütles ansambli liider Sergei Žukov, et Ruki Vverh! esinemised on väike rännak lapsepõlve. Paljudele on see kollektiiv pliiatsitega kassettide ja diskoteekide, esimese suudluse, esimese armastuse kehastus. Aga täna on Ruki Vverh! kellegi jaoks avastus, sest ansamblit kuulavad nii suured kui väikesed. Nende laule tunnevad kõik, olenemata sotsiaalsest päritolust ja muudest formaalsustest.

Eelolev Tallinna kontsert on tähelepanuväärne selle poolest, et see toimub õhtusel ajal ja sissepääsul vanusepiiranguid ei ole. Seepärast saavad legendaarse ansambli loomingu austajad Tallinnas täiega nautida Sergei Žukovi ja tema muusikalise kollektiivi esinemist, aga fännid sukelduvad pea ees emotsiooniküllasesse atmosfääri – neil on ainulaadne võimalus laulda koos esinejatega ja tantsida tantsupõrandal armastatud hittide saatel.

Muidugi kõlavad sel õhtul Nordea Kontserdimajas kõigile tuttavad hitid nagu „18 mne uže!“ („Olen juba 18!“), „Student“ („Tudeng“), „Aljoška“, „Tšužije gubõ“ („Võõrad huuled“), „Ai-ai-ai“ ja paljud teised. Ansambli esinemine tõotab tulla huvitav ja kaasahaarav, muusikalised kompositsioonid vahelduvad naljade ja üllatustega.

Ruki Vverh! on vene lavalaudade kustumatud tähed ja võib liialdamata öelda, et nende muusika on paljude jaoks igavene. See on fenomenaalne: nad on esinenud juba peaaegu 20 aastat, ja nende kontserdid on alati välja müüdud. Pole ka imestada, sest ansambel on kõige prestiižsemate muusikaauhindade nagu „Kuldne grammofon“, „Aastakümne parim tantsuprojekt“, „Aasta laul“, „Aasta album“, „Vene raadiohitt“, „Aasta esitaja“ omanik (Sergei Žukov).

Ansambel Ruki Vverh! rõõmustab tänapäevani mitme põlvkonna austajaid erinevatelt mandritelt. Enne Tallinna esinemist suundub ansambel tuurile USA-sse. Küsimusele, kust ta selle energia võtab, vastab laulja Sergei Žukov :“Kõik austajate heaks! Meid kutsutakse - meie tuleme.“ Üsna varsti tuleb ansambel Tallinna, tasub varuda kannatust ja oodata. Kuid kiirustage piletite ostmisega, sest nagu praktika näitab, on ansambli Ruki Vverh! kontserdid alati olnud välja müüdud. Nordea Kontserdimajas on kohtade arv piiratud. Tantsupõrandal on kõigest 400 kohta!

Esimesed 100 tantsupõranda piletit erihinnaga 25 eurot!

 • Vanusepiirangut ei ole
 • Müügil ka seisukohad
 • Kodulehel toodud täishinnad
 • Hilinejaid saali ei lubata!
 • Pildistamine ja filmimine pole lubatud
 • Ratastoolis külastaja piletitellimus saata info@piletilevi.ee
 • I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire
Korraldaja:

OÜ Tallinn Contsert Club

+372 55 53 93 37

Sulge lisainfo
Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

 • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
 • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
 • Statoili jaamadest üle Eesti
 • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo