Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkursi ENTRUM pidulik avasõu “Algatan julgelt!”

29.oktoober

kell

13:00

Eesti üks edukamaid ja rahvusvaheliste auhindadega pärjatud noorte ettevõtlikkusideede arenguprogramme ja konkursse ENTRUM on jõudnud 4-aastase üle Eestilise rännaku käigus pealinna. Tänavu võistlevad Eesti kõige ettevõtlikumate koolinoorte tiitli eest 600 13-19-aastast noort Tallinnast, Harjumaalt, Läänemaalt, Järvamaalt ja Raplamaalt. Kes selle tiitlini jõuab, saame teada 7 kuu pärast.

29. oktoobril 2013 toimub Nokia Kontserdimajas suurejooneline hooaja avamine, kus iga osaleja saab tohutu energialaksu ja inspiratsiooni, sest lavale astuvad Eesti kõige ettevõtlikumad inimesed: muusik ja Eurovisiooni 2001. aasta võitja Tanel Padar, kohvikuomanik ja Eesti noor ettevõtja 2010 Anni Arro, moelooja Liina Stein, Eesti tudengisatelliidi programmi juhendaja, Tartu Ülikooli loodus- ja tehnoloogiateaduskonna õppeprodekaan ning telesaate Rakett 69 kohtunik Mart Noorma ning viiekordne Eesti meister ja kahekordne maailmameister epeevehklemises Nikolai Novosjolov.

ENTRUM patroonid räägivad avameelselt oma edu- ja läbikukkumise lugudest ning inspireerivad meid kõiki julgema unistada ning olema sihikindlad oma unistuste teostamisel.

Sündmusele on teretulnud kõik need, kes tahavad elada kaasa Eesti uue ettevõtliku põlvkonna sünnile ning on valmis ka ise vaatama värske pilguga oma elule.

Päev koosneb inspireerivast etendusest Tanel Padar, Anni Arro, Liina Stein, Mart Noorma ja Nikolai Novosjolov osavõtuga ning ülimalt meelelahutuslike ja arendavate tegevustega praktikumist, kus suhtlemise ja mängimise kaudu saab liikuda oma unistuse poole.

Kokku läheb müüki ainult 100 piletit. Piletitulu läheb 100% Eesti kõige ettevõtlikumate noorte start-up fondi, mille anname pidulikult üle 7. mail 2014 Eesti kõige ettevõtlikumatele koolinoortele 2014.

Tule inspireeri ja arenda ennast Eesti kõige ettevõtlikumate tegijate, Eesti start-up liikumise ja 600 noore seltsis ning aita meil kujundada Eesti ettevõtlike noorte

Loe lisainfot Piletiinfo

Alexela Kontserdimajas toimuvatele üritustele on võimalik pileteid osta:

  • Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel
  • Piletilevi e-poest www.piletilevi.ee
  • Statoili jaamadest üle Eesti
  • Selveritest üle Eesti

Piletilevi müügipunktidest ostetud pileti hinnale lisandub üldjuhul teenustasu 0,90 € pileti kohta.
Alates 06.06.2016 rakendub Piletilevi.ee internetipoe kasutamise teenustasu 0,50 € pileti kohta. Ilma teenustasuta saab soetada pileteid järgmistest kassadest: http://www.piletilevi.ee/est/uldinfo/kuidasosta/teenustasud/
Eriürituste piletite teenustasude suurused võivad olla erinevad.

Piletimaailmast ostetud netipileti võib külastaja vahetada turvamärgistusega pileti vastu Piletimaailma müügipunktides. Prinditud pilet tagab sissepääsu üritusele!
NB! Kui Teil ei ole võimalust e-piletit printida, siis jätke meelde valitud ürituse andmed. Pileti saate Piletimaailma müügipunktist kätte, kui esitate ürituse andmed ja isikut tõendava dokumendi.

Kohapealt on võimalik pileteid osta Piletilevi kassast Solaris Keskuse I korrusel.

Täiendavat infot ürituste ja piletite kohta saab:

Sulge piletiinfo